home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

XLIII сесія VI скликання

 

 Порядок денний

сорок третьої  сесії  Шевченківської районної ради VІ скликання

13 листопада 2014 року

  

1. Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2014 рік, затвердженої рішенням ХХХVІІ сесії районної ради VІ скликання від 20 лютого 2014 року (зі змінами).
Доповідає:   Гожа Наталія Петрівна – провідний спеціаліст відділу                                економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

2. Про стан виконання «Програми зайнятості населення Шевченківського району на період до 2017 року» за 2013 рік та 9 місяців 2014 року  та внесення змін до даної Програми.
Доповідає:  Григоренко Тетяна Львівна - начальник управління                                      соціального захисту населення райдержадміністрації

3. Про внесення змін до рішення XXХVI сесії районної ради VI скликання від 30 січня 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік»    (зі змінами). 
Доповідає:    Левченко Тетяна Іванівна – начальник  фінансового                                                                управління райдержадміністрації

      4. Про передачу з балансу Шевченківської центральної районної лікарні  на баланс КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» матеріальних цінностей спільної власності територіальних громад сіл, селища Шевченківського району.
Доповідає:  Стаднік Любов Григорівна – головний лікар                                                                                     центральної районної лікарні

         5. Про присвоєння  рангу голові районної ради.
Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович голова районної ради

         6.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності громадян для оформлення спадщини та ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території сільських рад Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович голова районної ради

     

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко