home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

XVI сесія VII скликання

Про затвердження порядку денного шістнадцятої  сесії  районної  ради VІІ  скликання
результати голосування

Про обрання секретаріату шістнадцятої сесії районної  ради  VІІ   скликання

результати голосування

1. Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року. додаток
результати голосування


2. Про  внесення  змін до Програми соціального і економічного розвитку   Шевченківського району на  2017  рік,  затвердженої  рішенням Х сесії районної  ради VІI скликання   від 15   грудня   2016  року (зі змінами). 
результати голосування

3. Про внесення змін до рішення Х сесії районної ради VІI   скликання   від 15 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). додатки 1-7
результати голосування

4. Про  затвердження поновленого складу постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, промислової політики та з питань бюджету і фінансів.
результати голосування

5. Про  внесення  змін в  додаток до рішення  «Про закріплення депутатів Шевченківської  районної ради за багатомандатними виборчими округами Шевченківського району  Харківської  області, затвердженого рішенням  ІІ  сесії районної ради VIІ скликання від  24 грудня  2015  року.
результати голосування

6. Про   затвердження  поновленого  складу Президії Шевченківської районної  ради.
результати голосування

7. Про присвоєння Почесного  звання “Почесний громадянин Шевченківщини”.
результати голосування

8. Про визнання  Безм’ятежненської  загальноосвітньої     школи І-ІІІ   ступенів Шевченківської   районної   ради Харківської області - Безм’ятежненським  навчально-виховним  комплексом загальноосвітня  школа І-ІІІ  ступенів – дошкільний   навчальний   заклад Шевченківської районної ради Харківської  області.
результати голосування

9. Про  визнання Гетьманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шевченківської   районної  ради Харківської  області – Гетьманівським навчально-виховним   комплексом загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  Шевченківської  районної ради Харківської   області.
результати голосування

10. Про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей на 2017 рік.
результати голосування

11. Про передачу майна Аркадівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.
результати голосування

12. Про затвердження нової редакції Статуту Шевченківської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.
результати голосування


13. Про ініціювання     передачі    у   спільну власність   територіальних    громад сіл, селища  Шевченківського  району будівлі ПТУ-65,  яка  розташована  за   адресою смт.  Шевченкове,  вулиця     Ширяєва 6  і  перебуває   на   балансі   Шевченківського професійного аграрного ліцею.

результати голосування

14. Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у районному бюджеті для надання адресної грошової допомоги мешканцям Шевченківського району.
результати голосування

15. Про затвердження Положення про нагородження одноразовою грошовою винагородою учнів Шевченківської дитячої музичної школи, що стали відмінниками у навчанні, лауреатами, переможцями, призерами творчих конкурсів, фестивалів, виставок, олімпіад.
результати голосування

16. Про надання  згоди на  переведення корпусу  інфекційного  відділення  Шевченківської   центральної   районної лікарні  в багатоквартирний житловий  будинок    для      працівників    закладів охорони  здоров’я.
результати голосування

17. Про надання згоди на закріплення автомобіля ГАЗ 3110 1997 року випуску, номерний знак   АХ 93-89 АІ, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Шевченківського району на праві господарського відання за комунальним підприємством «АКВА» Шевченківської селищної ради.
результати голосування

18. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, яка надається в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «ІНСОНІЯ»  із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під господарськими угіддями і дворами), що розташована за межами населеного пункту на території Сподобівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
результати голосування

19. Про обрання заступника голови районної ради.

результати голосування

20. Про умови оплати праці заступника голови районної ради.

результати голосування

21. Різне.

Протокол шістнадцятої сесії Шевченківської районної ради VІІ скликання

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко