home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

XVII позачергова сесія VII скликання

Про затвердження порядку денного сімнадцятої  позачергової сесії  районної  ради VІІ  скликання
результати голосування

результати голосування

Про обрання секретаріату сімнадцятої позачергової сесії районної  ради VІІ скликання
результати голосування

результати голосування

1. Про    внесення    змін    до  Програми соціального і  економічного розвитку   Шевченківського   району  на  2017  рік,  затвердженої       рішенням    Х сесії районної   ради VІI скликання   від 15   грудня   2016  року (із змінами).
результати голосування

2. Про внесення змін до рішення Х сесії районної ради VІI   скликання   від 15 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (із змінами). додатки 1-7
результати голосування

3. Про  результати діяльності місцевої прокуратури на території  Шевченківського  району за 8 місяців 2017 року.
результати голосування

4. Про затвердження передавального  акту комунального   підприємства  Шевченківської районної     ради  «Шевченківський  районний центр фізичного   здоров’я   населення    «Спорт  для  всіх»    в     комунальну   установу    Шевченківської  районної  ради «Шевченківський  районний  центр фізичного  здоров’я    населення    «Спорт  для  всіх».
результати голосування

5. Про  затвердження Статуту комунальної  установи  Шевченківської районної ради  «Шевченківський  районний центр  фізичного   здоров’я          населення     «Спорт  для  всіх». 
результати голосування 
 

6. Про передачу   із   спільної     власності територіальних громад       сіл, селища Шевченківського   району в  комунальну власність      Шевченківської    селищної   ради автомобіля    ГАЗ-3110    1997 року       випуску, номерний   знак  АХ 93-89 АІ.
результати голосування  

7. Про  передачу із  спільної    власності територіальних   громад сіл, селища Шевченківського району в комунальну власність  Шевченківської селищної ради адміністративної будівлі (майнового комплексу) по вулиці Центральна  9/2  в смт.  Шевченкове, Шевченківського району Харківської області.
результати голосування 

8. Про затвердження технічної документації   з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка надається в оренду ФО-П Гончаренко Сергій Анатолійович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності сільськогосподарських угідь (рілля) розташованої за межами населених пунктів на території Безмятежненської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
результати голосування

9. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Житниця-ВС» за рахунок земель державної власності  сільськогосподарського призначення не сільськогосподарських угідь з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва – обслуговування господарчих дворів (КВЦПЗ 01.01) розташованої по вулиці Кар’єрній 10 за межами населених пунктів на території Петрівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
результати голосування

10. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки    земельної ділянки, яка надається в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Житниця-ВС» за рахунок земель державної власності  сільськогосподарського призначення не сільськогосподарських угідь з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва – обслуговування господарчих дворів (КВЦПЗ 01.01) розташованої по вулиці Кар’єрній 12 за межами населених пунктів на території Петрівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
результати голосування

11. Різне.
 

Протокол позачергової сімнадцятої сесії Шевченківської районної ради VІІ скликання

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко