home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

XX сесія VII скликання 21.12.2017

Про затвердження порядку денного двадцятої сесії  районної  ради VІІ скликання
<результати голосування>

Про обрання секретаріату двадцятої сесії районної  ради VІІ скликання
<результати голосування>

1. Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2017 рік, затвердженої рішенням Х сесії районної ради VІІ скликання від 15 грудня 2016 року (зі змінами).
<результати голосування>

2. Про внесення змін до рішення Х сесії районної ради VІІ скликання від 15 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). додатки.zip
<результати голосування>

3. Про затвердження Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2018 рік.
<результати голосування>

4. Про затвердження районного бюджету на 2018 рік. додатки.zip
<результати голосування>

5. Про затвердження Програми територіальної оборони Шевченківського району на 2018-2019 роки. програма.doc
<результати голосування>

6. Про затвердження  плану роботи  Шевченківської районної ради на 2018 рік. план 2018.doc
<результати голосування>

7. Про умови оплати праці голови районної ради, заступника голови районної ради та виконавчого апарату (секретаріату) районної ради в 2018 році.
<результати голосування>

8. Про затвердження розпоряджень голови Шевченківської районної ради  з питань управління  майном  спільної  власності територіальних    громад    сіл,  селища Шевченківського    району.
<результати голосування>

9. Про затвердження відрахування до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами Шевченківської районної ради на 2018 рік.
<результати голосування>

10. Про укладення договорів для передачі та прийняття коштів між місцевими бюджетами Шевченківської районної, селищної та сільських рад Шевченківського району на здійснення видатків місцевих бюджетів.
<результати голосування>

11. Про затвердження поновленого переліку об’єктів спільної власності територіальних громад  сіл, селища   Шевченківського району.
<результати голосування>

12. Про організацію харчування в навчальних закладах Шевченківського району.
<результати голосування>

13. Про використання шкільних автобусів.
<результати голосування>

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки   земельних   ділянок  кад. № 6325785500:01:002:0192,  кад. № 6325785500:01:002:0193, кад. № 6325785500:01:002:0194,  кад. № 6325785500:01:002:0195,  кад. № 6325785500:02:002:0669, що знаходяться в оренді ТОВ «Куп’янськ-Агроінвест» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Новомиколаївської сільської ради Шевченківського району Харківської області (за межами населених пунктів).
<результати голосування>

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходиться у власності   гр. Кофанової Раїси Андріївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Волоськобалаклійської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходяться у власності  гр. Коробова Василя Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Нижньобурлуцької сільської ради.
<результати голосування>

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходиться у власності  гр. Букир Миколи Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

18. Різне.

Протокол двадцятої сесії Шевченківської районної ради VІІ скликання

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко