home
 
 
 

 

XX сесія VII скликання 21.12.2017

Про затвердження порядку денного двадцятої сесії  районної  ради VІІ скликання
<результати голосування>

Про обрання секретаріату двадцятої сесії районної  ради VІІ скликання
<результати голосування>

1. Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2017 рік, затвердженої рішенням Х сесії районної ради VІІ скликання від 15 грудня 2016 року (зі змінами).
<результати голосування>

2. Про внесення змін до рішення Х сесії районної ради VІІ скликання від 15 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). додатки.zip
<результати голосування>

3. Про затвердження Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2018 рік.
<результати голосування>

4. Про затвердження районного бюджету на 2018 рік. додатки.zip
<результати голосування>

5. Про затвердження Програми територіальної оборони Шевченківського району на 2018-2019 роки. програма.doc
<результати голосування>

6. Про затвердження  плану роботи  Шевченківської районної ради на 2018 рік. план 2018.doc
<результати голосування>

7. Про умови оплати праці голови районної ради, заступника голови районної ради та виконавчого апарату (секретаріату) районної ради в 2018 році.
<результати голосування>

8. Про затвердження розпоряджень голови Шевченківської районної ради  з питань управління  майном  спільної  власності територіальних    громад    сіл,  селища Шевченківського    району.
<результати голосування>

9. Про затвердження відрахування до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами Шевченківської районної ради на 2018 рік.
<результати голосування>

10. Про укладення договорів для передачі та прийняття коштів між місцевими бюджетами Шевченківської районної, селищної та сільських рад Шевченківського району на здійснення видатків місцевих бюджетів.
<результати голосування>

11. Про затвердження поновленого переліку об’єктів спільної власності територіальних громад  сіл, селища   Шевченківського району.
<результати голосування>

12. Про організацію харчування в навчальних закладах Шевченківського району.
<результати голосування>

13. Про використання шкільних автобусів.
<результати голосування>

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки   земельних   ділянок  кад. № 6325785500:01:002:0192,  кад. № 6325785500:01:002:0193, кад. № 6325785500:01:002:0194,  кад. № 6325785500:01:002:0195,  кад. № 6325785500:02:002:0669, що знаходяться в оренді ТОВ «Куп’янськ-Агроінвест» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Новомиколаївської сільської ради Шевченківського району Харківської області (за межами населених пунктів).
<результати голосування>

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходиться у власності   гр. Кофанової Раїси Андріївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Волоськобалаклійської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходяться у власності  гр. Коробова Василя Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Нижньобурлуцької сільської ради.
<результати голосування>

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходиться у власності  гр. Букир Миколи Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

18. Різне.

Протокол двадцятої сесії Шевченківської районної ради VІІ скликання

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко