home
 


Анонс подій!

 

22 березня
Борисенко Василь Мойсейович
Почесний громадянин Шевченківщини
22 березня
Сергієнко Тетяна Миколаївна
Великохутірський сільський голова 
 

 

XXII сесія VII скликання 22.02.2018

Про затвердження порядку денного двадцять другої сесії  районної  ради VІІ  скликання
<результати голосування>

Про обрання секретаріату двадцять другої сесіїї районної  ради VІІ скликання
<результати голосування>

1. Про звіт голови Шевченківської районної ради про свою діяльність.
<результати голосування>

2. Про звіти постійних комісій районної ради про роботу за 2017 рік.
<результати голосування>

3. Про виконання Програми соціального і  економічного  розвитку Шевченківського  району за 2017 рік.
<результати голосування>

4. Про затвердження  звіту   про виконання районного бюджету за 2017 рік.
<результати голосування>

5. Про   результати    діяльності    місцевої    прокуратури   на  території Шевченківського району за 2017 рік.
<результати голосування>

6. Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року (зі змінами).
<результати голосування>

7. Про внесення змін до рішення ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).
 додаток1_7.zip
<результати голосування>

8. Про звіт директора комунальної установи Шевченківської районної ради «Шевченківський районний центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» про роботу за 2017 рік.
<результати голосування>

9. Про затвердження Положення про  комунальний заклад «Шевченківський    районний центр      фізичного     здоров’я населення    «Спорт   для всіх».
<результати голосування>

10. Про звіт директора комунального підприємства «Шевченківське бюро технічної інвентаризації» про роботу за 2017 рік.
<результати голосування>

11. Про звіт редактора Шевченківського районного радіомовлення про роботу редакції за 2017 рік.
<результати голосування>

12. Про надання  пільг  у  2018   році на  придбання  твердого  палива  і скрапленого     газу    особам,    які мають  право  на  ці  пільги  згідно чинного законодавства, виключно готівкою.
<результати голосування>

13. Про створення комунальної установи "Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр Шевченківської районної ради Харківської області".

<результати голосування>

14. Про  хід   виконання   Програми   розвитку   культури   на 2017-2021 роки в Шевченківському районі, затвердженої рішенням ХІІ сесії районної   ради  VІІ   скликання від 24 лютого 2017 року.
<результати голосування>

15. Про  хід   виконання   Програми    розвитку земельних       відносин,       контролю за раціональним використанням та охороною земель          Шевченківського   району Харківської   області    на  2016- 2020  роки,  затвердженої   рішенням   ІV  сесії районної ради VІІ скликання від 24 лютого 2016 року.
<результати голосування>

16. Про  хід  виконання  Програми по укріпленню  пожежної та      техногенної      безпеки     в  Шевченківському районі Харківської області на  2016 – 2020  роки,  затвердженої  рішенням LI    сесії     районної      ради  VІ   скликання від 09 жовтня 2015 року.

<результати голосування>

17. Про виконання  районної    соціальної Програми реформування  системи закладів   для  дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського   піклування на 2008-2017 роки, затвердженої рішенням ХХІІ   сесії   районної   ради  V  скликання від  20 червня 2008 року.

<результати голосування>

18. Про виконання Програми зайнятості населення  Шевченківського району  на період до 2017 року, затвердженої рішенням  ХХХV сесії районної ради              VІ скликання від 20 грудня 2013 року.
<результати голосування>

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходяться у власності Кірілюк Надії Іванівни  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані  за межами населених пунктів на території Нижньобурлуцької сільської ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходиться у власності Кушниренко Ксенії Кузьмівни  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована  за межами населених пунктів на території Сподобівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) та для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ-01.03) на території Борівської сільської ради (за межами населених пунктів) Шевченківського району Харківської області).
<результати голосування>

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок що знаходяться в оренді у гр. Баланюк Олени Віталіївни  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) та розташовані  на території Березівської сільської ради Шевченківського району Харківської області (за межами населених пунктів).
<результати голосування>

23. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Житниця-ВС» за рахунок земель державної власності сільськогосподарського призначення не сільськогосподарських угідь з цільовим призначенням:  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва – обслуговування господарчих дворів   (КВЦПЗ 01.01) розташованих  за межами населених пунктів по вулиці Кар’єрній на території Петрівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

24. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що передаються в оренду Селянському господарству «КОЛОС» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Семенівської сільської ради (за межами населених пунктів) Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

25. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
<результати голосування>

26. Різне.  (Електронне декларування).

Протокол двадцять другої сесії Шевченківської районної ради VІІ скликання

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко