home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

XXXVIII сесія V скликання

Порядок денний 
ХХХУІІІ сесії V скликання

26 лютого  2010 року                             10.00

   На   розгляд   ХХХУІІІ сесії  районної   ради  У скликання,  яка відбудеться 26 лютого 2010 року, винесено  такі  питання : 

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2009 рік.
         Доповідає:  Левченко Т.І. - начальник фінансового управління РДА

Детальніше
 

2. Про подовження терміну дії програми соціального та економічного розвитку Шевченківського району на 2009 рік до прийняття нової редакції.
         Доповідає:  Янкова Г.В. - начальник управління економіки РДА

3. Про затвердження Статуту Шевченківської дитячо-юнацької спортивної школи.
        Доповідає: Ревенко В.І.- заступник директора ДЮСШ

4. Про хід виконання Програми «Реформування та розвитку житлово-комунального господарства Шевченківського  району на 2003-2010 роки за 2009рік».
       Доповідає: Штих А.В.- головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА

5. Про затвердження плану роботи районної ради на 2010 рік.
       Доповідає: Вінніченко Ю.В.- заступник голови районної ради

6. Про виконання «Програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Шевченківському районі на 2007-2009 роки.
       Доповідає: Бондаренко В.В.- начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення РДА

7. Про затвердження персонального складу районної професійної комісії з питань створення фермерських господарств у новій редакції.
      Доповідає: Вінніченко Ю.В. – заступник голови районної ради

8.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Харківагро 2000» (ідентифікаційний код юридичної особи 30762886) за межами населених пунктів (землі сільськогосподарського призначення) на території Аркадівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
      Доповідає: Вінніченко Ю.В.- заступник голови районної ради

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарських угідь ділянок наданих в оренду             ТОВ «Харківагро-2000» (ідентифікаційний код юридичної особи 30762886) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Шевченківської селищної ради та Петрівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
      Доповідає: Вінніченко Ю.В.- заступник голови районної ради

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності наданої гр. Онищенко Любові Іллівні для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту) на території Новомиколаївської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
      Доповідає: Вінніченко Ю.В.- заступник голови районної ради

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається ДК «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України» для обслуговування свердловини № 15 Іскрівського ГКР ГПУ «Шебелинкагазвидобування» за межами населеного пункту на території Борівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
      Доповідає: Вінніченко Ю.В.- заступник голови районної ради

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається ДК «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України» для обслуговування свердловини № 21 Іскрівського ГКР ГПУ «Шебелинкагазвидобування» за межами населеного пункту на території Борівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
      Доповідає: Вінніченко Ю.В.- заступник голови районної ради

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається ДК «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України» для обслуговування об’єктів УКПГ Шевченківського ГКР ГПУ «Шебелинкагазвидобування» за межами населеного пункту на території Петропільської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
      Доповідає: Вінніченко Ю.В.- заступник голови районної ради

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, які надаються в оренду ДК «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України» за межами населеного пункту і зайняті ліквідованою свердловиною № 17 Шевченківського ГКР ГПУ «Шебелинкагазвидобування» на території Петропільської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
      Доповідає: Вінніченко Ю.В.- заступник голови районної ради

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана ДК «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України» для обслуговування свердловини № 18 Максальського ГКР ГПУ «Шебелинкагазвидобування» за межами населеного пункту на території Сподобівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
      Доповідає: Вінніченко Ю.В.- заступник голови районної ради

16. Про надання матеріальної допомоги голові районної ради та заступнику голови районної ради.
      Доповідає: Вінніченко Ю.В.- заступник голови районної ради 

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко